Пн-Пт - 08:00 - 17:00
Сб - 10:00 - 14:00
Нд - вихідний

0 грн

Прискорювачі сушіння для авто

Прискорювачі сушіння
Код: 498-01
0
284 грн
Країна виробник: США
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 0,25 л

Прискорювач сушіння для авто

Чому фарба має швидше сохнути? Як швидкість висихання впливає на якість фарбування автомобіля загалом? Все досить просто. Річ у тім, що швидке затвердіння покриття уберігає його ризик появи дефектів (потеки, кратери, потьмяніння, патьоки, димчастість).

Для підвищення темпу готовності авто до експлуатації необхідно використовувати прискорювач сушіння емалей і фарб. Головна особливість цього кошти закладена у кількох варіантах використання. У першому випадку можливе одноразове застосування для фарбування власного автомобіля. У другому випадку — розглядається тривале використання у приватних майстернях.

Застосування

Існує два основних способи прискорення процесу затвердіння лакофарбних покриттів:

  • Термічний
  • Хімічний

Перший спосіб вимагає спеціальних умов (наявність кабіни для фарбування) для створення температури до 180°C. Таке фарбування під силу лише виробничому підприємству, але не під силу новачкові з гаражними умовами.

Другий спосіб доступний кожному. Він заснований на додаванні в фарбу спеціальної речовини, яка сприятиме її швидкому застиганню. Це і є СУЧАСНА ХІМІЯ і це великий плюс самостійного використання. Прискорювач сушіння фарби поєднується з основним засобом для безпосереднього покриття кузова транспортного засобу. Таким чином, емаль висихає на 50% швидше, ніж звичайно!

Однак слід приділити особливу увагу СУМІСНОСТІ реактиву за марками використання з іншими марками ґрунтів, лаків, затверджувачів, розріджувачів тощо. Отримати більш точну інформацію можна у спеціаліста з кузовного ремонту TOP AUTO по телефону або заповнити зворотну форму зв'язку. Консультація безкоштовна!

Переваги

Прискорювач для фарби, емалі, лаків скоротить не лише час, а й продовжить термін служби ЛКП.

Переваги даної добавки полягають у наступних аспектах:

  • Швидкість висихання покриття збільшується до 50%
  • Використання продукту під силу навіть новачкові
  • Збереження властивостей, в'язкості та блиску
  • Відсутність у складі шкідливих компонентів
  • Екологічно чистий продукт
  • Полімеризується незалежно від рівня вологості
  • Швидке затвердіння при нижчій температурі
  • Поліпшення властивостей ЛКП (надання міцності)

Лідер з продажу автохімії TOP AUTO пропонує прискорювачі сушіння для авто від найнадійніших виробників. Сучасні реактиви оптимізують ремонтні роботи любителів та професіоналів. Продовжити термін експлуатації транспортного засобу реально. Гарантію якості гарантуємо!

Доставлення по Україні

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.

Офіційний дистриб'ютор

брендів PPG, Quickline и Selemix

Доставка

по всій Україні

Оплата

готівкою або online

Гарантії

весь товар сертифікований