Пн-Пт - 08:00 - 17:00
Сб - 10:00 - 14:00
Нд - вихідний

0 грн

Пластифікатори для авто

Пластифікатори
Код: 501-01
0
1 441 грн
Країна виробник: США
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 1 л
Пластифікатори
Код: 494-01
0
490 грн
Країна виробник: Італія
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 0,5 л
Пластифікатори
Код: 499-01
0
821 грн
Країна виробник: США
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 1 л

Пластифікатор та його застосування

Перетворення будь-якої фарби стало реальністю для кожного автомобіліста. Ринок автохімії пропонує різноманітні варіанти автомобільних добавок. Усі вони мають певний склад із різною сукупністю властивостей. Особливу увагу потрібно приділити ремонту кузова, а саме якості лакофарбового покриття. Цей важливий аспект відіграє у довговічності емалі. Складні роботи вимагають ґрунтування як основний етап підготовки поверхні під фарбування.

Добавка-пластифікатор: особливості речовини

Рівна і гладка поверхня - досягнення спеціальних добавок у готові склади. Антисиліконовий пластифікатор дозволяє виключити появу кратерів, які можуть виникнути при неправильній підготовці поверхні автомобіля (забруднення жиром або силіконом).

В асортименті компанії TOP AUTO представлені пластифікатори популярних брендів:

  • PPG
  • QUICKLINE

Уся продукція сертифікована. Супутню документацію можна переглянути на сайті у певній категорії автохімії для кузовного ремонту.

Ці позиції давно зарекомендували себе з найкращого боку. Засіб широко використовується не лише автолюбителями, а й професійними малярами при сервісних центрах. Хороший товар завжди у попиті!

Не збирається здавати позицій і матовий пластифікатор для бампера, що складається з кремнієвих кислот та акрилових смол.

Використання матуючої добавки:

  • Готові склади
  • Колоровані склади
  • Лакові покриття

Нанесення перерахованих засобів вимагає додавання авто-пластифікатора, але майже у всіх випадках він вже входить до складу матуючого покриття.

Використання «звичайної» емалі на елементах несиметричної форми, пластифікатор для автомобільного пластику буде необхідним. Так, наприклад, добавку для лаку Deltron DG можна використовувати на деталях із пластику або металу різного ступеня жорсткості.

Правила використання

Давайте розглянемо причини рекомендованого використання автомобільного пластифікатора:

  • Надання еластичності складу (виключення деформації покриття)
  • Рівномірне температурне розширення та стиск матеріалу

Як і скільки додати пластифікатору? Це питання найпоширеніше серед тих, хто вирішив пофарбувати кузов самостійно. В інструкції з використання складу вказано кількість компонента, що додається в ЛКП. Чим м'якше пластик, тим більше пластифікатора слід внести в розчин і навпаки.

Введення великої кількості пластифікатора збільшить час сушіння кожного шару. Базова емаль не потребує пластифікатора!

Вкрай важливо дотримуватися послідовності:

  • До основного складу додаємо пластифікатор
  • До загального обсягу отриманої суміші додаємо затверджувач (затверджувач за ситуацією)

Інтернет магазин TOP COLOR пропонує пластифікатори для автомобільної фарби від найкращих виробників. Ціни доступні для кожного. Нехай ваш автомобіль виглядає бездоганно!

Доставлення по Україні

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.

Офіційний дистриб'ютор

брендів PPG, Quickline и Selemix

Доставка

по всій Україні

Оплата

готівкою або online

Гарантії

весь товар сертифікований