Пн-Пт - 08:00 - 17:00
Сб - 10:00 - 14:00
Нд - вихідний

0 грн

Материалы ремонтные

Материалы ремонтные
Код: 750-01
0
191 грн
Вага: 1,8 кг
Хит продажу
Материалы ремонтные
Код: 754-01
0
228 грн
Вага: 1 кг
Хит продажу
Материалы ремонтные
Код: 570-01
0
126 грн
Країна виробник: Італія
Вага: 0,25 кг
Кількість в упаковці: 24 шт
Хит продажу
Материалы ремонтные
Код: 840-01
0
111 грн
Країна виробник: Польша
Вага: 0,25 кг
Кількість в упаковці: 12 шт

Матеріали для кузовного ремонту авто

Автомобіль - транспортний засіб, що вимагає своєчасного ремонту. Основна частина пошкоджень припадає на кузов, який виконує основну захисну функцію. На зовнішньому вигляді машини добре видно подряпини від гілок, удари від щебеню, вигоряння фарби. Такі невеликі дефекти можуть привести до найбільш серйозної проблеми, наприклад корозії. Тут потрібно цілий комплекс відновлення по ремонту та фарбування кузова

Краще попередити проблему, ніж чекати її появи з прогнозом на дорогий ремонт в автосервісі. Своєчасний ремонт допоможе не тільки в позбавленні від нерівностей, але і додасть автомобілю колишньої новизни. Результат буде залежати, перш за все, від матеріалів для кузовного ремонту автомобілів.

Етапи ремонту автомобіля і матеріали

Компанія «TOP AUTO» є лідером з реалізації сертифікованої продукції для ремонту різного транспорту. Ми займаємо високу позицію серед конкурентів завдяки відмінній репутації у безпосередніх споживачів.

Це дозволяє нам ділитися з клієнтами експертною думкою досвідчених фахівців, що допомагає зробити бюджетний самостійний ремонт автомобіля з найвищим ступенем результативності.

Багатоетапність кузовного ремонту - процес, що вимагає певного часу, знань і практики. Стадії обробки залежать від конкретних пошкоджень, що вимагають певних ремонтних матеріалів автомобіля. На капітальний ремонт машини може знадобитися велика кількість підготовчих та основних засобів ЛФМ.

Так, наприклад, для фарбування автомобіля потрібно багатокомпонентний склад, затвердіння якого створить покриття, які щільно прилягають до основи кузова. Така плівка захистить машину не тільки від різних механічних впливів навколишнього середовища, але і зрадить гарний зовнішній транспорт в цілому.

Класифікація лакофарбових матеріалів

Перед початком будь-якого ремонту машини пропонуємо ознайомитися з ЛФМ, що складаються з наступних груп:

  • фарби
  • емалі
  • лаки
  • шпаклівки
  • грунти
  • Розчинники (отвердители)
  • очисники
  • Граматика і клей
  • спеціальні матеріали
  • Мікс-системи

Лакофарбові матеріали несуть певну фікцію. Наприклад, готують поверхню до фарбування, створюють глянсове або матове покриття, захищають кузов від передчасної корозії і інші.

Де купити матеріали для ремонту автомобілів?

Вигідність покупки буде залежати від «витривалості» матеріалу для ремонту авто. Чим вище якість ЛФМ, тим вище експлуатаційні властивості. В такому випадку не можна економити. Будь-яка ціна повинна бути виправдана.

Компанія «TOP AUTO» пропонує клієнтам великий асортимент ремонтних матеріалів від надійних виробників, що виготовляють засоби для здійснення повного циклу відновлення будь-якого транспортного засобу.

Для того, щоб купити матеріали для кузовного ремонту автомобілів, достатньо зв'язатися з нами за вказаним номером телефону або ж оформити заявку самостійно на сайті https://topcolor.com.ua. Ваш автомобіль заслуговує на краще! 

Доставлення по Україні

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.

Офіційний дистриб'ютор

брендів PPG, Quickline и Selemix

Доставка

по всій Україні

Оплата

готівкою або online

Гарантії

весь товар сертифікований