Пн-Пт - 08:00 - 17:00
Сб - 10:00 - 14:00
Нд - вихідний

0 грн

Грунт для пластику

Хит продажу
Грунт для пластику
Код: 432-01
0
593 грн
Країна виробник: Италия
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 1 л
Грунт для пластику
Код: 478-01
0
737 грн
Країна виробник: США
Кількість в упаковці: 12 шт
Об`єм: 0,4 л
Хит продажу
Грунт для пластику
Код: 461-01
0
1 344 грн
Країна виробник: США
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 1 л
Грунт для пластику
Код: 788-01
0
1 344 грн
Країна виробник: США
Кількість в упаковці: 6 шт
Об`єм: 1 л

Ґрунтовка для пластику

До складових елементів авто належить не тільки метал, а й пластик. Останнє відіграє важливу роль якісному нанесенні лакофарбового покриття. Проте деякі автолюбителі не загострюють на це особливої ​​уваги.

Для відновлення емалі просто необхідно використовувати універсальний засіб ґрунт по пластику. Причина у еластичності пластмасових деталей, поверхня яких має низький рівень зчеплення фарби з цим матеріалом.  

Особливість автомобільного ґрунту по пластику

Гідність ґрунту емалі по пластику в модифікації складу, що не вимагає додавання розріджувача та затверджувача. Крім цього допускається нанесення ґрунтовки по пластику по вологій поверхні ЛКП.

Пластмасові деталі можуть бути легко пошкоджені. Саме тому для захисту від згубних навантажень рекомендується використання автомобільної ґрунтовки по пластику з антикорозійним захистом.

Важливо!  У підготовці фарбування пластикових елементів відчують спеціальні розчини. Аерозольний грунт для пластику є основою для подальшого покриття емаллю. Для якісного фарбування цей аерозольний ґрунт слід наносити одним тонким шаром. Грунтовка по пластику не використовується для усунення нерівностей та інших дефектів (подряпини, сколи, тріщини).

На сайті компанії «TOP AUTO» представлена ​​категорія ґрунтів різного застосування у широкому діапазоні доступних цін. Продукція представлена ​​однокомпонентним та двокомпонентним складом із підвищеним захистом від зовнішніх факторів впливу.  

Переваги

Ізолюючі властивості - основний критерій вибору ґрунту по пластику для бампера. Для виключення появи тріщин на поверхні автомобільний матеріал повинен мати високу пластичність. Таким параметрам відповідають вузькоспеціалізовані ґрунтовки по пластику.

Основні функції:

  • Рівномірне заповнення та вирівнювання пошкоджень,
  • Відмінне зчеплення з різними матеріалами,
  • Легкість нанесення,
  • Швидке висихання,
  • Підходить під будь-яку фарбу,
  • Економічна витрата,
  • Доступна ціна.

Компанія «TOP AUTO» пропонує клієнтам лише найкращі сертифіковані позиції ґрунтовки для пластику. Витрата матеріалу мінімальна. Купити товар можна за один клік на сайті. Залишились питання? Для безкоштовної консультації зателефонуйте нашому менеджеру. Підберемо оптимальний варіант під будь-який випадок!

Доставлення по Україні

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Кам'янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста України.

Офіційний дистриб'ютор

брендів PPG, Quickline и Selemix

Доставка

по всій Україні

Оплата

готівкою або online

Гарантії

весь товар сертифікований